O NÁS

Oční optika TA OPTIKA vznikla v květnu 2010.

Optikou se zabývám již několik let a ze své praxe jsem vypozoroval, že to nejdůležitější v tomto oboru je jeho znalost, dávka empatie – vnímat tento obor jako službu, a jako takovou Vám jí v co nejširší možné kvalitě chci přinášet.

Bc. Jaroslav Knot


TA OPTIKA vše pro Váš zrak na jednom místě!

V naší optice máte opravdu Vše po ruce. Naše refrakční část je vybavena nejmodernějšími přístroji pro určení Vašich dioptrií. Technika je jedna věc, stejně tak je důležité, aby lidé co sní pracují měli výbornou znalost v oboru optometrie. V tomto případě je Vašemu zraku věnovaná ta nevyšší možná péče.

Proto pro Vás sledujeme nejnovější trendy v oboru optometrie. Pravidelně se účastním různých seminářů a kongresů. Jako např. kongres optometrie Olomouc 2010.

Mimo optiku TA OPTIKA působím jako externí pedagog na Vyšší zdravotnické škole Dr. Ilony Mauritzové v Plzni, kde pomáhám studentům s teorií oboru Brýlová estetika, Technologie a v optických laboratořích.

Pro optickou veřejnost čtvrtletně vychází časopis Česká oční optika, do které přispívám články. V současné době je téma Věkem podmíněná makulární degenerace. Tímto tématem jsem obhajoval své bakalářské studium. Články k nahlédnutí ZDE:
VPDM 1.část
VPDM 2.část

Galerie

klikněte pro přechod do fotogalerie klikněte pro přechod do fotogalerie klikněte pro přechod do fotogalerie
klikněte pro přechod do fotogalerie klikněte pro přechod do fotogalerie klikněte pro přechod do fotogalerie
Kontakt

Adresa:
Obchodní dům Třemošná 1084
330 11  Třemošná
Otevřeno: Po–Pá: 09.00–17.00
Tel.: 774 723 512
E-mail: info@taoptika.cz